Previous
Next

Tylioji - Tess Gerritsen

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

Tess Gerritsen romane "Tylioji" skaitytojai įtraukiami į paslaptingą ir įtemptą istoriją. Knygos herojė Džeinė Ricoli susiduria su kraupiais nusikaltimais ir giliai slepiamomis paslaptimis Kinų kvartale, kur siautėja negailestingas blogis.

Dalintis

Tess Gerritsen knyga "Tylioji" veda skaitytoją aštriais it skustuvo ašmenys ir kupinais pavojų tamsiojo pasaulio vingiais. Autorė, žinoma dėl savo kūrinių "Ledinio šalčio" ir "Chirurgas", sukuria neišvengiamą įtampą ir kraują stingdančias scenas, kurios neleidžia atsitraukti nuo knygos.

Kiekviena nusikaltimo vieta turi savo istoriją, kai kurios iš jų neleidžia užmigti naktimis, o kitos persekioja sapnuose. Detektyvei Džeinei Ricoli, išvydus kraupų vaizdą vienoje iš nusikaltimo vietų, teks patirti ir nemigą, ir košmarus.

Prieš devyniolika metų Kinų kvartalo restorane per beprotišką šaudymą, pasibaigusį savižudybe, žuvo penki žmonės. Viena moteris, susijusi su tomis žudynėmis, tebėra gyva – tai paslaptinga Rytų kovos menų meistrė, žinanti paslaptį, apie kurią nedrįsta prasitarti ir kuri vis dar gyvuoja Kinų kvartalo šešėliuose. Dabar ši moteris tampa gilaus ir negailestingo blogio taikiniu.

Tirdamos nusikaltimą, į kurį įsipina šiurpūs senovės Kinijos legendos atgarsiai, Džeinė Ricoli ir Mora Ailz turi pergudrauti nematomą priešą ir perprasti, į ką nukreipti negailestingo šimtmečių senumo kardo ašmenys.

#Tylioji #TessGerritsen #Trileris #Detektyvas #Įtampa #KnygosRekomendacija #DžeinėRicoli #MoraAilz #KinųKvartalas #SenovėsKinija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)