Apie mus

Apie Elektroninę Parduotuvę "Skruzdėliukas.lt"

"Skruzdėliukas.lt" yra Jūsų langas į praeities pasaulį – mes esame vieta, kurioje senovės bruožai susipina su dabartimi. Mes prekiaujame įvairiausiais sendaikčiais, antikvariniais daiktais, reikmenimis kolekcionavimui, bei įdomiausiomis ir retomis knygomis.

Kodėl rinktis mus?

Dažnas atnaujinimas: Mūsų asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl kiekvieną kartą apsilankę rasite naujų senovinių daiktų.

Individualus požiūris: Jei ieškote konkretaus daikto ir šiuo metu jo neturime, susisiekite su mumis. Mes galėsime Jums padėti ir, radus pageidaujamą prekę, informuosime jus apie tai.

Pirkimas: Domina senoviniai daiktai? Mes nuolat ieškome nuotraukų, negatyvų, skaidrių, loterijos bilietai, paveikslų, medalių, gintaro gaminių, laikrodžių, monetų, banknotų ir daugelio kitų senovinių daiktų. Jūsų turimi gaminiai gali būti įvairios medžiagos, įskaitant medinį, metalinį, stiklinį, molinį ar akmeninį.

Didmeninė prekyba: Jei domitės didesniu kiekiu prekių ar norite pirkti didmena, mielai laukiame Jūsų skambučio ar laiško.

Užtikriname profesionalumą, aukštą aptarnavimo kokybę ir nuoširdų bendravimą. "Skruzdėliukas.lt" – tai daugiau nei elektroninė parduotuvė, tai vieta, kur susiliečia praeitis ir dabartis.