Previous
Next

ŠIMTO METŲ ISTORIJA - HERBJØRG WASSMO

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Šimto metų istorija" yra Herbjørg Wassmo romanų, kuriame atskleidžiami trijų moterų likimai per šimtą metų. Knyga pasakoja apie jų gyvenimus, meilės ir svajones, o viena iš pagrindinių herojų, rašydama dienoraštį geltonu pieštuku, slapstosi nuo gyvenimo realybės.

Dalintis

Norvegų rašytoja Herbjørg Wassmo savo romane „Šimto metų istorija“ sukuria prasmingą istoriją, per kurios prizmę atsiskleidžia trijų kartų moterų gyvenimai. Pagrindinė knygos herojė, gimusi tais pačiais metais kaip ir pati rašytoja, slapstosi nuo gyvenimo realybės tvarte ir rašo dienoraštį geltonu pieštuku. Per šią asmeninę istoriją persipina ir autoriaus gyvenimo fragmentai, suteikiantys knygai autobiografinį atspalvį.

Romanas prasideda nuo stipriosios Sara Susanės, pagrindinės herojės prosenelės, gyvenimo, kurio vienas iš įsimintinausių momentų – pozavimas angelui Lofoteno katedros altoriaus paveikslui. Seka jos dukros Elidos ir anūkės Jordisės gyvenimo istorijos, kurios, kaip ir Sara Susanė, susiduria su meile, svajonėmis, vargais ir laisvės troškimu.

Knyga pasakoja apie šių trijų moterų gyvenimus, jų pagimdytus vaikus, mylimus ir gautus vyrus. Herbjørg Wassmo geba įtraukti skaitytoją į savo veikėjų gyvenimo pasaulius, juos atskleisdama su jautrumu ir supratimu. „Šimto metų istorija“ - tai romanų apie moterų ilgesį, svajones, laisvės troškimą ir jų gyvenimo kelio paieškas, apie kurias rašoma su empatija ir nuoširdumu.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)