Previous
Next

TYROJI ŽEMĖ - GREGORY PHILIPPA

Kategorija Knygos
10,00 €
9,00 €
Su mokesčiais
0/5

Džonas Tradeskantas jaunesnysis, paveldėjęs unikalią augalų kolekciją ir sodininko sugebėjimus iš savo tėvo, yra priverstas pasirinkti lojalumo kelią tarp karaliaus ir maištininkų Anglijos pilietinio karo metais. Bėgdamas nuo konflikto, jis patenka į naują pasaulį Virdžinijoje, kur susiduria su naujais iššūkiais ir dilema tarp lojalumo savo šaliai ir meilės vietinei indėnei.

Dalintis

Romano protagonistas, Džonas Tradeskantas jaunesnysis, yra talentingas sodininkas, dirbantis karaliaus Karolio I soduose. Tačiau pilietinio karo iškilimas Anglijoje sukelia jo lojalumo dilemą, dėl kurios jis nusprendžia pabėgti į naują pasaulį - kolonijinę Virdžiniją. Čia, šioje augmenija trykštančioje žemėje, jo aistra botanikai tik padidėja, ir Džonas pradeda naują gyvenimo etapą.

Tačiau net ir naujoje žemėje Džonas susiduria su konfliktu tarp vietinių indėnų ir naujakurių, kuriems jis, būdamas anglu, turėtų būti lojalus. Be to, meilė vietinei indėnei dar labiau komplikuoja jo situaciją, nes dabar jis turi rinktis tarp ištikimybės savo šaliai ir šeimai bei naujų ryšių ir galimybių naujojoje žemėje.

Per savo kelionę Džonas atranda ne tik naujus augalus ir naujas kultūras, bet ir pažįsta save nauju, gilesniu lygiu. Romane atskleidžiamas jo asmeninis augimas ir pažinimas, kovojant su išoriniais ir vidiniais iššūkiais, kurie atsiranda dėl lojalumo, meilės ir asmeninės laisvės dilemų.

Šis romanas suteikia skaitytojui galimybę patirti istorinę Anglijos ir kolonijinės Amerikos atmosferą per Džono Tradeskanto jaunesniojo akis, kartu su jo asmeniniu augimu ir pažinimu, kuris vyksta neįtikėtiname botanikos ir kultūrinių patirčių fone.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)