Previous
Next

Liza Marklund - Nobelio Testamentas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Liza Marklund knyga „Nobelio Testamentas“ - tai įtraukiantis ir intriguojantis skandinavų detektyvas, kuris supažindina skaitytojus su pavojingu sąmokslu Nobelio premijos apdovanojimų ceremonijos metu. Žurnalistė Annika Bengtzon atsiduria įvykių centre, kur jai tenka susidurti su pavojais ir išsiaiškinti tiesą.

Dalintis

Liza Marklund knyga „Nobelio Testamentas“ - tai įtemptas ir intriguojantis detektyvas, kuris nukels jus į pavojingą sąmokslo pasaulį Nobelio premijos apdovanojimų ceremonijos metu. Pagrindinė veikėja, žurnalistė Annika Bengtzon, netikėtai atsiduria įvykių epicentre, kai vieno iš svarbiausių pasaulio apdovanojimų metu įvyksta žmogžudystė. Annika, būdama drąsi ir atkakli tyrėja, ima aiškintis įvykio aplinkybes ir atskleidžia sudėtingą sąmokslo tinklą. Skaitytojai bus įtraukti į intensyvią ir įtemptą istoriją, kurioje gausu netikėtų posūkių ir pavojų. „Nobelio Testamentas“ išsiskiria ne tik įdomiu siužetu, bet ir giliu personažų psichologiniu portretu bei aštriomis socialinėmis temomis. Šis romanas patiks visiems, mėgstantiems skandinavų detektyvus ir psichologines dramas.

#LizaMarklund #NobelioTestamentas #Detektyvas #Knygos #Skandinavija #Žurnalistika #Intrigos #Sąmokslas #AnnikaBengtzon #Literatūra #Žmogžudystė

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)