Vaikų Darželio Pedagogika: A. Gučo Kūrinys Pagal A. Simoničą

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
25,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Vaikų Darželio Pedagogika" autorius A. Gučas, 1939 m. išleido išsamų ir originalų pedagogikos veikalą, parengtą remiantis A. Simoničio metodais. Šis leidinys yra skirtas supažindinti su vaikų darželių pedagogikos principais ir praktikomis, atspindinčiomis to meto švietimo novatorius.

Dalintis

Knyga "Vaikų Darželio Pedagogika" suteikia giluminį įžvalgą į ankstyvojo vaikystės ugdymo teorijas ir metodikas, kurias 1939 m. detaliai aprašė A. Gučas, remdamasis A. Simoničio darbais. Leidinyje aptariamos įvairios ugdymo strategijos, kurios padeda skatinti vaikų emocinę, socialinę ir kognityvinę raidą. Knyga taip pat nagrinėja pedagogų vaidmenį vaikų darželyje, jų rengimą ir profesionalumo svarbą. Šis leidinys yra vertingas šaltinis švietimo istorikams, pedagogams ir visiems, besidomintiems ankstyvojo vaikystės švietimo evoliucija Lietuvoje.

#VaikųDarželioPedagogika #AGučas #ASimoničius #1939Pedagogika #AnkstyvasisUgdymas #PedagogikosIstorija #VaikųUgdymas #ŠvietimoMetodai #PedagogųRengimas #ŠvietimoNovatorius

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)