Previous
Next

Užmirštieji Baltų Valdovai: Istorinių Romanų Trilogija - Jonas Užurka

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
55,00 €
40,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Užmirštieji Baltų Valdovai" yra epinė istorinių romanų trilogija, kurią parašė Jonas Užurka. Skaitytojai patirs nematytą kelionę praeities gelmėmis, susitiks su galingais valdovais ir pasinėrs į jaudinančias meilės istorijas, sudėtingus likimus bei tautos dvasios iškilimą.

Dalintis

Jonas Užurka su "Užmirštieji Baltų Valdovai" trilogija nuveda skaitytojus į giliausias praeities paslaptis, siūlydamas tris savitai susijusius istorinius romanus.

Pirmoje dalyje "Narsusis Rugila - Aleksandro Didžiojo senelis" atgyja mūsų protėvių baltų žemės ir Makedonijos karalystė, išskleidžiant karštas politines aistras ir asmeninius ryšius tarp galiūnų.

"Sumaniusis Tautvaldis - nuo Nemuno iki Dunojaus" pasakoja apie to meto valdovus, jų asmeninius ir politinius gyvenimus, atskleidžiant unikalią baltų ir senovės graikų santykių prigimtį.

Trečioje serijos dalyje "Išmintingasis Visvaldas - Baltų agonijos liudytojas" skaitytojai patirs kylantį Bizantijos interesių verpetą, liudys galingo baltų valdovo meilės ir tragedijos istorijas, kurios atveria vartus į neįtikėtinas istorijas ir civilizacijų sankirtą.

Autorius Jonas Užurka sukuria ne tik praeities atvaizdą, bet ir kviečia mums įsijausti į to laikmečio veikėjų jausmus ir motyvacijas, suteikdamas unikalų žvilgsnį į baltų tautos praeitį.

#JonasUžurka #UžmirštiejiBaltųValdovai #IstoriniaiRomanai #BaltųPraeitis #EpinėTrilogija #Priešistorė #TautosDvasia #MeilėsIstorijos #PolitiniaiIntrigai #ViduramžiųEuropa #KultūrųSankirta

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)