Previous
Next

Kaip paprastai paaiškinti pasaulį. Apie evoliuciją, išradimus, gamtos ir fizikos dėsnius kitaip - Marcus Chown

SKU 9786090115572 Kategorija Knygos
10,00 €
8,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Kaip paprastai paaiškinti pasaulį" yra Marcus Chowno sukurtas aiškus ir suprantamas vadovas apie kompleksines mokslines temas, kurios formuoja mūsų supratimą apie pasaulį. Autorius, būdamas astronomu ir populiarus mokslo rašytoju, paaiškina įvairius reiškinius ir idėjas, nuo Atlando vandenyno plečiojimo iki to, kaip pinigai gali būti laiko kelionės instrumentu. Knygoje aptariamos temos apima evoliuciją, ekonomiką, neurologiją ir kitas sritis, suteikiant skaitytojui galimybę gilintis į mokslines idėjas lengvai ir įdomiai.

Dalintis

Marcus Chownas "Kaip paprastai paaiškinti pasaulį" yra ne tik informacinė knyga, bet ir pramoginė kelionė per sudėtingiausius mokslo klausimus. Chownas sugeba paversti komplikuotas idėjas paprastais ir suprantamais pasakojimais. Nuo ląstelių funkcionavimo iki platoniškos filosofijos, autorius suteikia aiškumą ir šviesą į daugelį paslaptingų pasaulio aspektų.

Šioje knygoje skaitytojai gali sužinoti, kodėl Atlando vandenynas plinta, kaip smegenys dirba, kas yra pinigai ir net kodėl žmonija gyvena milžiniškoje hologramoje. Kiekvienas pasakojimas yra nuodugnus, įtraukiantis ir visapusiškai informatyvus. Chownas, žinomas astronomas ir žurnalo New Scientist konsultantas, ne tik pateikia faktus, bet ir sugeba pasidalinti mokslo idėjomis šmaikščiu ir žaismingu būdu.

Knyga nėra tik mokslo žinynas. Tai taip pat galimybė žvelgti į pasaulį kitaip, su nauju suvokimu ir įžvalgomis. Tai knyga tiems, kurie trokšta giliau pažinti pasaulį, kuriame gyvena, bei suvokti neįprastus, bet svarbius mokslo principus, formuojančius mūsų gyvenimo kokybę ir patirtį.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)