Previous
Next

BE ŽODŽIŲ- SANDRA BROWN

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
14,00 €
9,00 €
Su mokesčiais
0/5

"BE ŽODŽIŲ" yra įtemptas trileris, kuriame Sandra Brown pasakoja apie Aną Korbet, jauną moterį, gyvenančią užsisklendusi nuo pasaulio su savo penkiamečiu sūneliu ir uošviu. Po vyro mirties ir dviejų jo netikrų brolių įkalinimo už žmogžudystę, Ana stengiasi atsiriboti nuo viso pasaulio. Tačiau, kai vienas iš brolių, Karlas, pabėga iš kalėjimo, Ana ir jos sūnus tampa ne tik jam grėsmingi, bet ir paslaptingam pagalbininkui Džekui Sojeriui, kuris atsiranda įtemptu ir pavojingu metu.

Šiame pasakojime įtraukiamas įnirtingas ir neišvengiamas konfliktas, kuris verčia Aną ir Džeką atskleisti savo praeities paslaptis, kurios gali būti lemtingos jų ateities ir išlikimo šaltinis.

Dalintis

Ana Korbet gyvena uždara, ramiai ir nuošaliai nuo pasaulio, stengdamasi atsigauti po tragedijos, kuri ją paliko našle ir dviems įbroliais kalėjime. Tačiau ramybė sugriūva, kai paslaptingas vyras Džekas Sojeris atsiranda jos gyvenime ir kai vienas įbrolis pabėga iš kalėjimo, pasiryžęs atkeršyti.

Kiekvienas personažas šioje istorijoje yra paslaptingas, su savo tamsios praeities šešėliais, ir kiekvieno veiksmas ir pasirinkimas gali turėti mirtinų pasekmių. Ana ir Džekas yra priversti pasitikėti vienas kitu, bet paslaptys ir nepasitikėjimas užtemdo jų santykius.

Sandra Brown sukuria įtemptą, grėsmingą ir nemalonų pasaulį, kuriame kiekvienas žingsnis gali būti lemtingas, o tiesa yra tiek daugiau nei tai, kas yra akivaizdu. Knyga "BE ŽODŽIŲ" išlieka ne tik sudėtinga ir įtempta trilerių tradicija, bet taip pat yra psichologinė studija apie paslaptis, prisitaikymą ir išlikimo instinktus.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)