Previous
Next

Pinigų srauto kvadrantas: turtingo tėčio vadovas, kaip pasiekti finansinę laisvę - Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Kategorija Pagrindinis Yra sandėlyje 1 Vienetas
14,00 €
9,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Pinigų srauto kvadrantas" yra Robert T. Kiyosaki ir Sharon L. Lechter kūrinys, veikiantis kaip tęsinys jų anksčiau išleistai bestseleriui "DU TĖČIAI - turtingas ir vargšas". Ši knyga gilina skaitytojų supratimą apie pinigų valdymą, pateikdama išsamias strategijas, kaip perėjimas iš darbuotojo ir savininko kvadrantų į investuotojo ir verslininko kvadrantus gali padėti pasiekti finansinę laisvę. Knygoje aptariama, kaip svarbu ne tik uždirbti pinigus, bet ir mokėti juos efektyviai valdyti, kad jie generuotų papildomą pajamų srautą.

Dalintis

"Pinigų srauto kvadrantas" detaliai nagrinėja keturis skirtingus būdus, kuriais žmonės uždirba pinigus – darbuotojai, savininkai, verslininkai ir investuotojai – ir kaip kiekvienas iš šių kvadrantų veikia jų finansinę laisvę. Robert T. Kiyosaki ir Sharon L. Lechter, remdamiesi savo turtingo tėčio pamokomis, moko skaitytojus, kaip perėjimas į verslininko ir investuotojo kvadrantus yra esminis žingsnis siekiant finansinės nepriklausomybės. Knyga pabrėžia, kad svarbiausia ne kiek pinigų uždirbama, o kaip tie pinigai yra investuojami ir kaip jie gali dirbti jums, pateikdama praktinius patarimus ir įžvalgas, kaip kiekvienas gali pakeisti savo finansinį mąstymą ir praktikas. "Pinigų srauto kvadrantas" yra ne tik vadovas siekiant finansinės laisvės, bet ir skatinimas mąstyti kritiškai apie savo finansines prielaidas ir priimti proaktyvius sprendimus savo finansinėje ateityje.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)