Previous
Next

Įpročio Galia: Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti – Charles Duhigg

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
9,00 €
7,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Įpročio Galia“ yra inovatyvus Charleso Duhiggo veikalas, kuris detaliai tiria, kaip įpročiai formuojasi, kodėl jie yra tokie galingi ir kaip mes galime juos keisti, siekiant pagerinti savo gyvenimą. Autorius, remdamasis naujausiais moksliniais tyrimais, atskleidžia įpročių keitimo galimybes ir parodo, kaip tai gali pakeisti asmeninę, organizacinę ir visuomeninę elgseną.

Dalintis

Charles Duhigg, pripažintas žurnalistas ir rašytojas, atveria įžvalgų pasaulį apie tai, kaip įpročiai veikia mūsų gyvenimus knygoje „Įpročio Galia“. Knygoje paaiškinama, kaip mūsų įpročiai formuojasi „įpročių ratuose“, kurie susideda iš signalo, rutinos ir atlygio, ir kaip supratimas apie šiuos procesus gali lemti žymius asmeninės elgsenos pokyčius.

Duhigg taip pat pažvelgia į įpročių jėgą organizacijose ir visuomenėse, pateikdamas tiriamuosius atvejus iš verslo, sporto, psichologijos ir net istorijos, kad pabrėžtų savo teorijas. Jis ne tik pasakoja, kaip keisti įpročius, bet ir suteikia skaitytojams praktinių įrankių, kuriuos jie gali naudoti norėdami siekti asmeninės sėkmės, gerinti darbo našumą ar netgi pradėti socialinę revoliuciją.

„Įpročio Galia“ yra būtina skaitymo medžiaga tiems, kurie nori suprasti savo elgseną ir yra pasiryžę atlikti pokyčius, kurie gali turėti ilgalaikį poveikį jų gyvenimui ir aplinkai. Knyga yra įkvepianti, pagrįsta mokslu ir išmoko, kaip maži kasdieniniai veiksmai gali sukelti grandiozinę transformaciją.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)