Previous
Next

Vienos vasaros emigrantai – Valdas Papievis

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
7,00 €
4,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Vienos vasaros emigrantai“ yra Valdo Papievis romanas, kuris pasakoja apie svajones, paieškas ir išgyvenimus tolimose žemėse. Kūrinys atskleidžia skirtingų žmonių, susitikusių neįprastomis aplinkybėmis, gyvenimo fragmentus ir jų vidinius iššūkius, susijusius su emigracija ir tapatybės paieška.

Dalintis

Valdas Papievis savo romane „Vienos vasaros emigrantai“ pasakoja nuoširdžią ir dažnai jautrią istoriją apie tarpusavio ryšius, vienatvę ir svajonių siekimą, kurį patiria žmonės, palikę savo gimtąsias šalis. Autorius tyrinėja emigrantų patirtis – jų džiaugsmus, nusivylimus, meilę ir praradimus, kurie atsiskleidžia per vasaros metų laikotarpį toli nuo namų.

Kūrinys siūlo plačią emocijų paletę, pradedant nuo šviesių ir humoro pilnų momentų iki gilios melancholijos. Papievis įdomiai perteikia emigracijos tematiką, suteikdamas galimybę skaitytojui giliau susimąstyti apie asmeninį ir kolektyvinį identitetą, praradimo jausmą ir prisitaikymo sunkumus.

Romanas „Vienos vasaros emigrantai“ yra subtilus, daugiasluoksnis kūrinys, tinkantis tiems, kurie vertina ne tik emigracijos tematiką, bet ir psichologinių romanų žanrą. Papievio kūryba leidžia skaitytojui ne tik pasinerti į autentiškų charakterių pasaulius, bet ir patirti asmeninę kelionę kartu su jais.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)