Previous
Next

Sunkus Vaikas – Victoria Helen Stone

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
12,00 €
7,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Sunkus Vaikas“ yra antroji knyga iš „Aš, Džeinė“ serijos, kurioje autorei Victoria Helen Stone pavyksta perteikti niūrią ir intrigą keliančią istoriją. Psichologinis trileris pateikia Džainės, nepaprastai sudėtingo ir tamsaus personažo, istoriją, kaip ją veikia jos praeities šešėliai ir dabartiniai iššūkiai.

Dalintis

„Sunkus Vaikas“, Victoria Helen Stone rašyto psichologinis trileris, gilinasi į Džainės gyvenimo painiavas ir išgyvenimus. Romane atskleidžiama, kaip sunki praeitis ir neapibrėžta dabartis susipina į pavojingą ateities žaidimą. Autorė meistriškai veda skaitytoją per istoriją, pilną intrigų, netikėtų siužeto posūkių ir psichologinio įtempimo, išlaikydama aukštą įtampos lygį visame kūrinyje.

Veikėjai yra parašyti su gilumu ir nuoseklumu, o jų emocijos bei motyvai perteikiami tokia įtaiga, kad knyga tampa neatsiejama nuo skaitytojo rankų. „Sunkus Vaikas“ yra ne tik apie asmeninės tapatybės paieškas, bet ir apie tai, kaip žmogaus praeitis bei jos šešėliai visada seka iš paskos, net kai mėginama pradėti viską iš naujo.

Šis romanas yra privaloma skaitymo medžiaga kiekvienam trilerių mėgėjui, mėgstančiam gilų charakterių psichologizmą ir istorijas, kurios išlieka mintyse ilgai po paskutinio puslapio.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)