Previous
Next

Azuritijos kardinolai - Jurga Žašinaitė, Mistinis Romanas su Psichologiniais Motyvais

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
6,00 €
3,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Azuritijos kardinolai" – tai Jurgos Žašinaitės sukurtas mistinis romanų pasaulis, kuriame psichologiniai motyvai susipina su mistika, atskleidžiant žmogaus sielos gelmes. Knyga kviečia skaitytoją pasinerti į intriguojančią istoriją, kurioje kiekvienas puslapis neša neįtikėtinas emocijas ir sielą gaivinančias atskleidimo akimirkas.

Dalintis

Skaitytojų dėmesio centre – "Azuritijos kardinolai", romaną kurį Jurga Žašinaitė paverčia ne tik įtraukiančiu literatūriniu kūriniu, bet ir kelione į žmogaus psichikos labirintus. Su kiekvienu atverstam puslapiu, autorė sugeba sukurti stiprų emocinį ryšį tarp knygos veikėjų ir skaitytojo, pasitelkdama savo unikalią rašymo manierą. Šis kūrinys pasižymi giluminėmis charakterių studijomis ir siužeto posūkiais, kurie nepalieka abejingų. Knyga – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik pramogos, bet ir minties maisto, leidžianti persivertyti įprastas vertybes ir pažvelgti į gyvenimą iš kitos perspektyvos. Tai knyga, kuri galėtų tapti puikia dovana mįslių ir gyvenimo paslapties ieškotojams, taip pat suteikti malonų vakarą mėgstantiems psichologinį detektyvą.

#AzuritijosKardinolai #JurgaŽašinaitė #MistinisRomanas #PsichologiniaiMotyvai #Literatūra #KnygųMylėtojai #SielosGelmes #IntriguojantiIstorija #EmocinisRyšys #MintiesMaistas #ŽmogausPsichika #KnygaDovana #Detektyvas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)