Previous
Next

KAREIVIO ATSIMINIMAI - GUDERIAN HEINZ

SKU 9789955265702 Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

Heinzo Guderiano „Kareivio atsiminimai“ yra išsamus ir intriguojantis šaltinis karo istorijos mėgėjams. Guderianas, žinomas kaip tankų genijus ir „žaibo karo“ strategijos tobulintojas, aprašo savo patirtį ir įspūdžius karo metu. Jo nesustabdomos tankų divizijos buvo garsios dėl jų gebėjimo prasiveržti ir demoralizuoti priešininko armijas tiek Vakarų, tiek Rytų frontuose. Guderiano maištingas būdas ir neklusnumas jam atnešė tiek pergalės, tiek problemų karjeroje. Knyga suteikia vertingų įžvalgų apie jo asmeninę patirtį, karinę taktiką ir santykius su A.Hitleriu.

Dalintis

„Kareivio atsiminimai“ suteikia gyvą ir nešališką įvaizdį apie Guderiano, vadinamo tankų genijumi, karjerą ir patirtį. Jis ne tik ištobulino „žaibo karo“ strategiją, bet ir buvo garsus už savo drąsą reikšti savo nuomonę apie karinę strategiją, net jei tai prieštaravo A.Hitlerio požiūriui.

Guderiano tankų divizijos buvo pelniusios pagarbos už jų efektyvumą ir manevringumą mūšio lauke. Tačiau jo neklusnumas ir tendencija nekreipti dėmesio į vyriausybės nurodymus sukėlė konfliktus, dėl kurių buvo atšauktas iš Rytų fronto.

Knyga pateikia nuostabų svarbiausių karo įvykių, tankų mūšių ir Guderiano asmeninio gyvenimo ir karjeros aprašymą. Jo patirtis kaip Trečiojo reicho sausumos pajėgų generalinio štabo viršininkas ir vėliau kaip liudytojas Niurnbergo tribunole yra aprašyta su įdomiomis ir išsamiais detalėmis.

Guderiano pasakojimas yra svarbus karo istorijos šaltinis, atskleidžiantis karinę strategiją, taktiką, politinį kontekstą ir asmeninę patirtį per karą. Tai privalomas skaitymas ne tik istorijos mėgėjams, bet ir visiems, norintiems gilintis į antrąjį pasaulinį karą ir suvokti, kaip kariniai genijai, tokie kaip Guderianas, įtakojo karo eiga ir istoriją.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)