Previous
Next

SUSITARIMAS - JODI PICOULT

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 2 Prekės
10,00 €
6,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Susitarimas“ yra Jodi Picoult sukurta jaudinanti istorija apie dviejų šeimų draugystę, kuriai netikėtai padaro galą šiurpi tragedija. Knyga atveria diskusiją apie tai, kaip gerai tėvai pažįsta savo vaikus, ir ką reiškia tikra draugystė bei lojalumas sunkmečiu.

Dalintis

Jodi Picoult romane „Susitarimas“ skaitytojas susipažįsta su Hartų ir Goldų šeimomis, kurios daugelį metų buvo artimiausi kaimynai ir draugai. Jų kasdienybė buvo pilna džiaugsmo ir bendravimo, kol vieną naktį jiems nuskambėjo siaubinga žinia: septyniolikmetis Krisas yra suimtas, o jo mylimoji Emilė yra nušauta. Ginklas priklauso Kriso tėvui.

Krisas tvirtina, kad tai buvo susitarimas tarp jo ir Emilės, bet jo pasakojimas kelia abejonių detektyvei. Byla pasidaro paini ir sudėtinga ne tik tyrėjams, bet ir abiejų šeimų tėvams, kurie pradeda abejoti, ar tikrai pažinojo savo vaikus.

Romano „Susitarimas“ puslapiai pripildo skaitytojus ne tik įtampa ir paslaptinga atmosfera, bet ir verčia susimąstyti apie tėvystę, draugystę ir pasitikėjimą. Jodi Picoult sugebėjo sukurti įtraukiančią istoriją, kurios veiksmas neleis atitraukti skaitytojo dėmesio, o moraliniai klausimai paskatins rimtai susimąstyti apie santykius su artimaisiais.

„Susitarimas“ yra knyga, kuri ilgai neleis užmigti po jos uždarymo, ir kurią verta skaityti visiems, besidomintiems psichologinėmis dramomis ir žmogaus sielos gelmėmis.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)