Previous
Next

Ramunių Pievelė – Mary Wesley

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
5,00 €
3,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Ramunių Pievelė“ yra britų rašytojos Mary Wesley šiltas ir žavus romanas, kuris pasižymi giliomis charakterių studijomis ir britiško humoro jausmu. Įvykiai vyksta Anglijos kaimo vietovėje, kur keistenybės ir romantika susipina su kasdieniškomis gyvenimo realijomis, o kiekvienas veikėjas neša savo paslaptis ir aistras.

Dalintis

„Ramunių Pievelė“ atveria kaimo idilijos paveikslą, kuris yra pilnas spalvingų veikėjų, netikėtų siužeto vingių ir tikrosios žmogiškosios patirties. Mary Wesley sugeba meistriškai pavaizduoti veikėjų vidinį pasaulį, suteikdama skaitytojui galimybę ne tik įžvelgti, bet ir jausti jų vidines kovas, džiaugsmus ir sielvartą.

Romanas pasakoja apie gyvenimą kaimo bendruomenėje, kurioje kiekvienas asmuo yra susipynęs į bendrą audinį, o jų gyvenimai yra panašūs į ramunių pievelę – iš pažiūros paprasti, tačiau artimiau pažvelgus – kupini gyvybės ir sudėtingumo. Autorės subtilus stilius ir gebėjimas atskleisti gyvenimo ironiją padaro šį romaną nepamirštamu literatūriniu patyrimu.

Tai romanas, kuris tiks tiems, kurie mėgsta psichologinį aštrumą, netikėtus įvykių posūkius ir tikroviškus, įsimintinus veikėjus. „Ramunių Pievelė“ yra nuoširdi, kartais juodo humoro prisodrinta knyga, sugebusi išgauti ir pačias subtiliausias emocines atspalvius.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)