Previous
Next

NEKLAUSK KĄ TAU GALI DUOTI LIETUVA. KLAUSK KĄ TU GALI DUOTI LIETUVAI.

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Ši knyga atlieka kritinę ir introspektyvią analizę apie lietuvių emigraciją, kviesdama skaitytoją pažvelgti į šį reiškinį naujomis akimis. Autorius moko mus atsisakyti klausimo, ką Lietuva gali duoti mums, ir skatina pagalvoti, ką mes galime duoti Lietuvai.

Dalintis

„Neklausk, ką tau gali duoti Lietuva. Klausk, ką tu gali duoti Lietuvai“ - tai ne tik įkvepiantis ir provokuojantis pavadinimas, bet ir esminė knygos idėja. Šiame veikale skaitytojas įsivels į gilias ir nuoseklias refleksijas apie lietuvių emigraciją - jos priežastis, pasekmes ir galimas priemones, kaip prisidėti prie Tėvynės klestėjimo, esant toli nuo jos.

Autorius, naudodamasis gausia istorinė, sociologinė ir kultūrologinė medžiaga, analizuoja lietuvių tapatybę, jos evoliuciją ir iššūkius globalizacijos amžiuje. Knyga siekia atskleisti, kaip emigracija veikia ne tik atskirus indivus, bet ir visą lietuvių bendruomenę bei valstybę.

Ši knyga - tai kvietimas į dialogą, introspekciją ir veiksmą. Tai puikus skaitymas ne tik emigrantams, bet ir Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, norintiems suprasti emigracijos reiškinį ir prisidėti prie Tėvynės ateičiai.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)