Previous
Next

ŽYMIAUSI PASAULIO AIŠKIAREGIAI - HORNBERGER FRANCINE

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
5,00 €
3,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Žymiausi pasaulio aiškiaregiai“ yra knyga, kurioje autorė Francine Hornberger pristato žymiausių aiškiaregių, tokių kaip Nostradamus ir John Edward, biografijas ir darbus, kartu nagrinėdama pranašavimus, pranašystes bei jų atspėjimus ir nesėkmes. Knyga siūlo pažvelgti į neapčiuopiamąjį dvasinį pasaulį per šių ypatingų žmonių patirtį.

Dalintis

Francine Hornberger knygoje „Žymiausi pasaulio aiškiaregiai“ pasineria į įdomų ir kartais paslaptingą aiškiaregių pasaulį. Ji pristato skaitytojams įvairius aiškiaregius nuo istorinės figūros Nostradamo iki šiuolaikinio mediumo John Edward. Knyga siekia atskleisti ne tik aiškiaregių gebėjimus, bet ir pristatyti jų asmenines istorijas, pranašavimus, pranašystes, atspėjimus ir nesėkmes, kuriomis jie susidūrė per savo gyvenimus.

Knygoje pateikiamos trumpos aiškiaregių biografijos, aptariami jų nuveikti darbai ir pranašavimai. Francine Hornberger nagrinėja, kaip šie ypatingi žmonės sugebėjo pajusti ir suprasti neapčiuopiamąjį dvasinį pasaulį, kuris daugeliui žmonių lieka nepasiekiamas. Autorė taip pat mėgina išsiaiškinti, kokia yra aiškiaregių vieta mūsų visuomenėje ir kaip jų gebėjimai keičia mūsų suvokimą apie tikrovę ir pasaulį aplink mus.

„Žymiausi pasaulio aiškiaregiai“ siūlo skaitytojams galimybę pažvelgti į misticizmo ir aiškiaregystės pasaulį, aptardamas tiek istorinius, tiek šiuolaikinius aiškiaregius ir jų gebėjimus. Tai intriguoja skaitytojus ir kviečia juos pažvelgti į pasaulį kitaip, per dvasinės ir neapčiuopiamos realybės prizmę.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)