Previous
Next

Harlan Coben - Dingęs visam laikui

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
20,00 €
14,00 €
Su mokesčiais
0/5

Harlan Coben knyga „Dingęs visam laikui“ - tai įtemptas trileris, kuriame susipina praeities paslaptys ir dabarties pavojai. Pagrindinis veikėjas stengiasi išsiaiškinti tiesą apie savo brolio dingimą ir atranda šokiruojančias detales, kurios visam laikui pakeis jo gyvenimą.

Dalintis

Harlan Coben knyga „Dingęs visam laikui“ - tai kvapą gniaužiantis trileris, kuris privers skaitytoją neatsitraukti nuo puslapių. Pagrindinis veikėjas, Vilas Kleinas, gyvena su žinia, kad jo brolis Kenas dingo prieš vienuolika metų, įtariamas žmogžudyste. Tačiau kai Vilas sužino naują informaciją apie Keno galimą gyvybę, jis pradeda savo tyrimą, kuris atskleidžia tamsias šeimos paslaptis ir pavojingus ryšius. Knyga kupina netikėtų posūkių, įtampos ir emocinių akimirkų, kurios įtrauks skaitytoją į veikėjų pasaulį ir privers išgyventi kiekvieną jų emociją. „Dingęs visam laikui“ - tai istorija apie meilę, praradimą ir tiesos paiešką, kuri gali būti pavojingesnė nei buvo galima įsivaizduoti.

#HarlanCoben #DingęsVisamLaikui #Trileris #Knygos #Literatūra #Paslaptys #Įtampa #ŠeimosPaslaptys #TiesosPaieška #Emocijos

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)