Previous
Next

Maeve Binchy - Vakariniai kursai

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

Maeve Binchy knyga „Vakariniai kursai“ - tai šiltas ir įtraukiantis romanas apie žmones, kurie susitinka vakariniuose kursuose ir atranda naujas gyvenimo galimybes. Knyga atskleidžia, kaip vieni kitiems padedami, veikėjai atranda savo tikrąjį pašaukimą ir gyvenimo džiaugsmą.

Dalintis

Maeve Binchy knyga „Vakariniai kursai“ - tai jautrus ir įkvepiantis romanas apie įvairius žmones, kurių gyvenimai susikerta vakariniuose kursuose mažame Airijos miestelyje. Kiekvienas iš jų turi savo asmeninių iššūkių ir siekių, tačiau per bendras pamokas jie atranda draugystę, paramą ir naujas galimybes. Knygos veikėjai, nuo vienišos motinos iki pensininko, nuo nesėkmingo verslininko iki jaunimo, kuris ieško savo kelio, įtraukia skaitytoją į savo istorijas ir leidžia pajusti jų džiaugsmus bei skausmus. „Vakariniai kursai“ - tai knyga apie gyvenimo pokyčius, asmeninius atradimus ir meilę, kuri gali ateiti netikėtai ir pakeisti viską. Maeve Binchy meistriškai kuria veikėjų portretus ir pasakoja istorijas, kurios palieka gilų įspūdį.

#MaeveBinchy #VakariniaiKursai #Romanas #Knygos #Literatūra #Draugystė #GyvenimoPokyčiai #AsmeniniaiAtradimai #Meilė #Airija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)