Previous
Next

Filomena Taunytė - Šventųjų gyvenimas Marijos žemėje

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
8,00 €
Su mokesčiais
0/5

Filomena Taunytė knyga „Šventųjų gyvenimas Marijos žemėje“ - tai išsami ir įkvepianti knyga apie šventųjų gyvenimus ir jų įtaką Lietuvai. Autorė atskleidžia šventųjų biografijas, jų nuveiktus darbus ir įtaką lietuvių kultūrai bei dvasingumui.

Dalintis

Filomena Taunytė knyga „Šventųjų gyvenimas Marijos žemėje“ - tai įkvepiantis ir gilus pasakojimas apie šventųjų gyvenimus, kurie paliko ryškų pėdsaką Lietuvos istorijoje ir kultūroje. Autorė, remdamasi istoriniais šaltiniais ir savo asmeninėmis įžvalgomis, išsamiai aprašo šventųjų biografijas, jų nuveiktus darbus bei stebuklus, kurie padėjo formuoti lietuvių dvasingumą ir tikėjimą. Knyga ne tik suteikia daug naudingos informacijos apie šventųjų gyvenimus, bet ir kviečia skaitytojus giliau susimąstyti apie savo tikėjimą, dvasingumą ir gyvenimo prasmę. „Šventųjų gyvenimas Marijos žemėje“ yra vertingas šaltinis visiems, besidomintiems religija, istorija ir Lietuvos kultūra.

#FilomenaTaunytė #ŠventųjųGyvenimas #MarijosŽemė #Knygos #Literatūra #Religija #DvasinisKelias #Šventieji #LietuvosKultūra #Tikėjimas #Istorija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)