Previous
Next

Keith R. McFarland - Bendrovės Persilaužimas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
20,00 €
15,00 €
Su mokesčiais
0/5

Keith R. McFarland knyga „Bendrovės Persilaužimas“ - tai išsami analizė, kaip paprastos bendrovės tampa išskirtinėmis lyderėmis. Remdamasis 7 tūkstančių bendrovių, tirtų penkerius metus, pavyzdžiais, autorius atskleidžia pagrindinius sėkmės veiksnius ir strategijas.

Dalintis

Keith R. McFarland knyga „Bendrovės Persilaužimas“ - tai išsamus ir įkvepiantis vadovas verslininkams, vadovams ir visiems, norintiems suprasti, kaip paprastos bendrovės tampa išskirtinėmis žaidėjomis rinkoje. Autorius, remdamasis penkerių metų tyrimų duomenimis apie 7 tūkstančius bendrovių, atskleidžia pagrindinius veiksnius, kurie lemia bendrovės sėkmę. Knyga pateikia praktines strategijas ir pavyzdžius, kaip verslai gali įveikti stagnaciją ir pasiekti naujus augimo lygius. McFarland analizuoja ne tik finansinius rodiklius, bet ir lyderystės, kultūros, inovacijų bei strateginio planavimo svarbą. „Bendrovės Persilaužimas“ - tai ne tik teorinis darbas, bet ir praktinis vadovas, kuris gali padėti verslui pasiekti aukštesnių tikslų ir tapti išskirtine organizacija.

#KeithRMcFarland #BendrovėsPersilaužimas #Verslas #Knygos #Literatūra #SėkmėsStrategijos #Vadovavimas #Inovacijos #Lyderystė #Augimas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)