Previous
Next

John Katzenbach - Profesorius

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

John Katzenbach knyga „Profesorius“ - tai psichologinis trileris, kupinas įtampos ir netikėtų siužeto vingių. Istorija apie profesorių, kuris įsivelia į pavojingą žaidimą, bandydamas apsaugoti savo šeimą ir išsiaiškinti tiesą.

Dalintis

John Katzenbach knyga „Profesorius“ - tai psichologinis trileris, kuris nukels jus į giliausius žmogaus psichikos ir moralės labirintus. Pagrindinis veikėjas, profesorius Adrian Thomas, atsiduria gyvenimo kryžkelėje, kai jo ramus gyvenimas tampa pavojingų įvykių epicentru. Įtrauktas į sudėtingą ir pavojingą žaidimą, Adrianas privalo naudotis savo intelektu ir patirtimi, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų tiesą. Ši knyga nagrinėja ne tik įtemptus siužeto vingius, bet ir giliai žmogaus psichologiją, moralės dilemas bei išgyvenimo instinktą. „Profesorius“ - tai įtraukianti ir intelektuali istorija, kurią verta perskaityti kiekvienam, mėgstančiam trilerius ir psichologinius romanus.

#JohnKatzenbach #Profesorius #Trileris #Knygos #Psichologija #Literatūra #Įtampa #Moralė #ŽmogausPsichika #SiužetoVingiai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)