Previous
Next

Knyga „Aš eisiu viena“ - Mary Higgins Clark

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Aš eisiu viena“ – tai Mary Higgins Clark parašytas trileris, kupinas įtampos, paslapčių ir netikėtų siužeto posūkių, kuris įtraukia skaitytoją nuo pirmojo puslapio.

Dalintis

Mary Higgins Clark knyga „Aš eisiu viena“ yra įtraukiantis trileris, kuriame meistriškai susipina pavojai, intrigos ir neatskleistos paslaptys. Pagrindinė veikėja, Amande Hale, išgyvena sunkią asmeninę tragediją – jos sužadėtinis dingo be žinios likus vos kelioms dienoms iki vestuvių. Nors praėjo penkeri metai, Amande vis dar nesulaukė atsakymų ir bando susitaikyti su praeities šešėliais.

Staiga Amande gauna žinią, kad jos sužadėtinis buvo pastebėtas gyvas. Ši naujiena sukelia daug emocijų ir klausimų, o Amande nusprendžia pradėti savo tyrimą, kad atskleistų tiesą. Per šią kelionę ji susiduria su pavojais ir netikėtomis kliūtimis, kurios privers ją abejoti viskuo, ką ji manė žinanti.

„Aš eisiu viena“ yra kupinas įtempto siužeto posūkių, gilių emocijų ir neįtikėtinų atradimų. Mary Higgins Clark sukuria intriguojančią istoriją, kuri ne tik prikausto skaitytoją, bet ir skatina mąstyti apie pasitikėjimą, meilę ir netikėtus gyvenimo posūkius.

#AšEisiuViena #MaryHigginsClark #Trileris #Paslaptys #Intrigos #NetikėtiPosūkiai #Knyga #Literatūra #EmocinėĮtampa #AsmeninėTragedija #SiužetoPosūkiai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)