Previous
Next

Knyga „Mėlynasis jurginas“ - Nora Roberts

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Mėlynasis jurginas“ – tai Nora Roberts romanas, kuriame susipina meilė, šeimos paslaptys ir įtempti gyvenimo iššūkiai, vykstantys gražioje Harperio sodyboje.

Dalintis

Nora Roberts knyga „Mėlynasis jurginas“ yra pirmasis romanas iš „Sodo trilogijos“, kuriame pasakojama apie Rosalind Harper, stiprią ir nepriklausomą moterį, vadovaujančią savo šeimos sodybai. Rosalind susiduria su naujais iššūkiais, kai jos gyvenime pasirodo nauja meilė ir senos šeimos paslaptys, kurios grasina sugadinti jos kruopščiai sudėliotą pasaulį.

Rosalind įsitraukia į intensyvius jausmus su botanikos ekspertu Miču Karneganu, kuris atvyksta į Harperio sodybą padėti su jos augalų kolekcija. Kartu jie atskleidžia paslaptis, susijusias su sodybos istorija ir senais šeimos paslaptimis. „Mėlynasis jurginas“ yra įtraukiantis romanas apie meilę, praradimą ir naujus pradėjimus.

Ši knyga yra kupina romantiškų akimirkų, jaudinančių siužeto vingiais ir giliai išvystytais personažais, kurie priverčia skaitytojus įsitraukti nuo pirmo iki paskutinio puslapio. „Mėlynasis jurginas“ yra puikus pasirinkimas visiems, mėgstantiems jaudinančias ir emocingas istorijas apie meilę ir šeimos ryšius.

#MėlynasisJurginas #NoraRoberts #SodoTrilogija #RomantiškasRomanas #ŠeimosPaslaptys #MeilėsIstorija #Literatūra #Knyga #EmociniaiIššūkiai #HarperioSodyba #RomantikaIrIntriga #JaudinantisPasakojimas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)