Previous
Next

Knyga „Dūmų uždanga“ - Sandra Brown

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
10,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Dūmų uždanga“ – tai Sandra Brown parašytas įtemptas trileris, kupinas paslapčių, pavojų ir netikėtų siužeto posūkių, kuris privers skaitytojus laikyti kvapą iki pat pabaigos.

Dalintis

Sandra Brown knyga „Dūmų uždanga“ yra jaudinantis trileris, kuriame susipina pavojai, paslaptys ir neatskleistos tiesos. Pagrindinė veikėja, televizijos žurnalistė Brit Šeli, tampa pagrindine įtariamąja sprogimo byloje, kurioje žuvo daugybė žmonių. Nors ji prarado atmintį ir negali prisiminti, kas įvyko tą lemtingą dieną, Brit turi kovoti su laiku, kad atskleistų tiesą ir įrodytų savo nekaltumą.

Siekdama išsiaiškinti, kas iš tikrųjų įvyko, Brit bendradarbiauja su buvusiu policininku Rilu Harpiu, kuris taip pat turi savo motyvų ieškoti teisybės. Kartu jie susiduria su daugybe pavojų ir atskleidžia vis daugiau nerimą keliančių paslapčių, kurios juos veda prie stulbinančių atradimų.

„Dūmų uždanga“ yra trileris, kuris prikausto dėmesį nuo pirmojo iki paskutinio puslapio. Sandra Brown meistriškai pina įtemptą siužetą, kuriame gausu netikėtų posūkių ir gilios emocinės įtampos. Tai knyga, kuri patiks visiems, mėgstantiems jaudinančias ir įtraukiančias istorijas.

#DūmųUždanga #SandraBrown #Trileris #ĮtemptasSiužetas #Paslaptys #Pavojai #TelevizijosŽurnalistė #NusikaltimųIstorija #Knyga #Literatūra #NetikėtiPosūkiai #EmocinėĮtampa

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)