Previous
Next

Knyga „Užrašai apie Šerloką Holmsą“ - Arthur Conan Doyle

Kategorija Knygos
15,00 €
8,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Užrašai apie Šerloką Holmsą“ – tai klasikinis detektyvinis rinkinys, kurį parašė Arthur Conan Doyle, pristatantis garsiausias Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykius.

Dalintis

Arthur Conan Doyle knyga „Užrašai apie Šerloką Holmsą“ yra klasikinis detektyvinės literatūros kūrinys, kuris sužavi skaitytojus įtraukiančiomis ir intelektualiomis istorijomis apie garsųjį detektyvą Šerloką Holmsą ir jo ištikimą partnerį daktarą Vatsoną. Šiame rinkinyje pateikiami keli iš žymiausių detektyvo nuotykių, kurie atskleidžia jo neprilygstamus dedukcinius gebėjimus ir neįprastą mąstymą.

Holmsas, gyvenantis Londone, 221B Baker gatvėje, yra žinomas dėl savo sugebėjimo išspręsti sudėtingiausias bylas, pasitelkdamas logiką, smulkmenišką dėmesį detalėms ir mokslinį metodą. Vatsonas, buvęs kariuomenės gydytojas ir Holmso bičiulis, pasakoja apie jų nuotykius, kartu atskleisdamas ne tik sudėtingas bylas, bet ir Holmso asmenybę bei jų draugystės dinamiką.

„Užrašai apie Šerloką Holmsą“ yra nepakeičiama knyga visiems detektyvinių istorijų gerbėjams. Ji siūlo įtraukiančias, protingas ir jaudinančias istorijas, kurios lieka aktualios ir šiandien. Šis rinkinys yra puikus būdas susipažinti su klasikiniais detektyviniais pasakojimais ir pajusti Viktorijos laikų Londono atmosferą.

#ŠerlokasHolmsas #ArthurConanDoyle #DetektyvinisRomanas #KlasikinėLiteratūra #221BBakerGatvė #DaktarasVatsonas #DetektyvinėsIstorijos #Knyga #Literatūra #ViktorijosLaikųLondonas #Nuotykiai #Dedukcija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)