Previous
Next

Knyga „Svetimkūnis“ - Sarah Waters

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Svetimkūnis“ – tai Sarah Waters romanas, nominuotas Booker premijai, pasakojantis apie paslaptingus ir nerimą keliančius įvykius vienoje Anglijos kaimo sodyboje po Antrojo pasaulinio karo.

Dalintis

Sarah Waters knyga „Svetimkūnis“ yra įtraukiantis ir atmosferinis romanas, kuris nukelia skaitytojus į pokario Angliją. Istorija vyksta apleistoje ir paslaptingoje Anglijos kaimo sodyboje, kurią valdo Ayres šeima. Po Antrojo pasaulinio karo jų gyvenimas yra apgaubtas melancholijos ir keistų įvykių.

Knygos veikėjai – daktaras Faraday, kuris yra vietinis gydytojas ir senas šios sodybos pažįstamas, bei Ayres šeima, kurią sudaro motina ir jos du suaugę vaikai – yra paveikti šios vietos paslapčių ir istorijos. Pasakojimas įtraukia į nerimą keliančius ir nepaaiškinamus įvykius, kurie lėtai išaiškėja ir atskleidžia gilius ir tamsius šeimos praeities aspektus.

„Svetimkūnis“ yra romanas, kuris prikausto skaitytojų dėmesį nuo pirmojo iki paskutinio puslapio su savo meistriškai sukurtu siužetu, įdomiais personažais ir įtempta atmosfera. Tai knyga, kuri patiks tiek gotikinės literatūros, tiek istorinių romanų gerbėjams.

#Svetimkūnis #SarahWaters #GotikinisRomanas #IstorinisRomanas #BookerPremija #PaslaptingiĮvykiai #AnglijosKaimas #PokarioIstorija #Literatūra #Knyga #AtmosferinisPasakojimas #TamsiŠeimosPaslaptis

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)