Previous
Next

Knyga „Šiaurės pašvaistė naujagimiui“ - Algimantas Čekuolis

Kategorija Knygos
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Šiaurės pašvaistė naujagimiui“ – tai Algimanto Čekuolio įžvalgos apie gyvenimą, kupinos išminties, humoro ir gilių apmąstymų, pateikiamos taip, kad jas suprastų ir naujagimis.

Dalintis

Algimantas Čekuolis, vienas garsiausių lietuvių rašytojų ir žurnalistų, savo knygoje „Šiaurės pašvaistė naujagimiui“ dalijasi įžvalgomis apie gyvenimą ir pasaulį, kurios yra perteiktos su humoro jausmu ir didele išmintimi. Knyga yra tarsi laiškas naujagimiui, kuriame autorius kalba apie svarbiausius gyvenimo aspektus, vertybes ir principus, kurie gali padėti žmogui gyventi prasmingai ir laimingai.

Knygoje Čekuolis aptaria įvairias temas – nuo istorijos ir mokslo iki kasdienių gyvenimo smulkmenų, visuomet stengdamasis į viską pažvelgti su šypsena ir pozityvumu. Jo rašymo stilius yra lengvas ir patrauklus, todėl knyga yra įdomi ir lengvai skaitoma.

„Šiaurės pašvaistė naujagimiui“ yra puiki dovana tiek jaunam žmogui, pradedančiam savo gyvenimo kelionę, tiek vyresniam skaitytojui, kuris ieško išmintingų ir šiltų pamokymų bei gyvenimo džiaugsmo.

#ŠiaurėsPašvaistė #AlgimantasČekuolis #GyvenimoĮžvalgos #Humoras #Išmintis #Knyga #Literatūra #GyvenimoPamokos #LaiškasNaujagimiui #Pozityvumas #LengvasSkaitymas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)