Previous
Next

Knyga „Žinių raktas“ - Nora Roberts

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Žinių raktas“ – tai Nora Roberts magiškas ir įtraukiantis romanas apie tris moteris, kurios privalo įveikti pavojus ir atrasti raktus, kad išgelbėtų dievų dukteris.

Dalintis

Nora Roberts knyga „Žinių raktas“ yra antrasis romanas iš „Raktų trilogijos“, kuriame pasakojama apie trijų moterų – Malory, Dana ir Zoe – nuotykius ieškant stebuklingų raktų, kad išgelbėtų dievų dukteris. Šis magiškas romanas sujungia fantaziją, romantiką ir įtampą, sukuriant nepamirštamą skaitymo patirtį.

Pagrindinė veikėja Dana Steele yra drąsi ir atkakli moteris, pasiryžusi rasti žinių raktą, kuris atskleis senovines paslaptis ir išlaisvins dievų dukteris. Knygoje Dana susiduria su įvairiais iššūkiais, įskaitant pavojingus priešus ir magiškas kliūtis, kurios išbandys jos valią ir ryžtą.

„Žinių raktas“ yra romanas, kuris prikausto dėmesį nuo pirmo iki paskutinio puslapio, su įtraukiančiais siužeto vingiais ir giliai išvystytais personažais. Tai knyga, kuri patiks visiems, kurie mėgsta fantazijos ir nuotykių istorijas su stipriais moteriškais herojais.

#ŽiniųRaktas #NoraRoberts #RaktųTrilogija #FantazijosRomanas #Nuotykiai #StipriosMoterys #Magija #Romantika #Knyga #Literatūra #MaginėsKliūtys #DievųDukterys

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)