Previous
Next

Notariato skyriaus nuostatai: peržiūrėta ir papildyta versija Rusu k.

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
70,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Notariato skyriaus nuostatai" yra išsamus teisinis vadovėlis, kurį 1909 metais Sankt Peterburge sudarė E. M. Martynovas. Šis leidinys detaliai aprašo notariato funkcijas, veiklos principus ir procedūras, kurios buvo aktualios Rusijos imperijos teisinėje sistemoje to meto kontekste.

Dalintis

Leidinyje "Notariato skyriaus nuostatai" pateikiami išplėsti ir atnaujinti teisiniai reglamentai, skirti notaram. Knyga apima įvairius aspektus, susijusius su dokumentų tvirtinimu, sutarčių ir sandorių įforminimu, teikiant būtiną teisinę informaciją notarų praktikai. E. M. Martynovas šiame leidinyje išdėsto kompleksines teisines direktyvas, kurios padeda geriau suprasti ir taikyti teisės normas realiose situacijose. Šis leidinys yra vertingas šaltinis teisės studentams, praktikuojantiems notarams ir visiems, besidomintiems to laikotarpio Rusijos teisinėmis procedūromis.

Raktiniai žodžiai:

#NotariatoNuostatai #TeisinisVadovėlis #E_M_Martynovas #1909Metai #RusijosTeisė #NotarųPraktika #TeisėsIstorija #SanktPeterburgas #JuridiniaiLeidiniai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)