Betono Darbai: M. Ivanausko Vadovas

Kategorija Knygos
15,00 €
Su mokesčiais
0/5

M. Ivanausko knyga "Betono Darbai" yra įtraukiantis techninis vadovėlis, skirtas betono darbų metodams ir technikoms. Leidinys išsamiai aprašo betono naudojimo būdus statybose, paruošimo ir įrengimo procesus, suteikdamas praktinių žinių ir įgūdžių tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems statybininkams.

Dalintis

Knyga "Betono Darbai" išleista kaip Pigiųjų Technikos Bibliotekos Nr. 1 dalis, kurioje autorius M. Ivanauskas, statybos technikas, pateikia detalius betonavimo procesus, įrangos naudojimą, ir kokybės kontrolės svarbą. Ši publikacija yra neįkainojamas šaltinis tiek mokslinių tyrimų, tiek praktinės statybos srityje veikiantiems asmenims. Leidinys giliai nagrinėja technikas, nuo mišinio paruošimo iki jo džiūvimo ir priežiūros etapų, taip pat aptaria betono savybes, kurios lemia galutinio produkto kokybę ir ilgaamžiškumą.

#BetonoDarbai #StatybosTechnikos #MokomasisLeidinys #StatybosVadovas #MInanauskas #TechnikosBiblioteka #BetonoĮrengimas #StatybosProcesai #KokybėsKontrolė #PraktiniaiPatyręms #StatybininkųVadovas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)