Rankinis Metalo Apdirbimas: J. Zareckas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
150,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Rankinis Metalo Apdirbimas" yra J. Zarecko vadovėlis, skirtas metalo apdirbimo technikoms ir metodams detaliai paaiškinti. Knyga, išleista Valstybinėje leidykloje Kaune, yra naudingas šaltinis tiek moksleiviams, tiek suaugusiems, norintiems išmokti ar tobulinti savo rankinio metalo apdirbimo įgūdžius.

Dalintis

Knygoje "Rankinis Metalo Apdirbimas" J. Zareckas išsamiai aprašo įvairias rankinio metalo apdirbimo technikas, įrankius ir jų naudojimą. Knyga apima viską nuo pagrindinių metalo pjovimo, kalimo, formavimo iki sudėtingesnių operacijų, pavyzdžiui, frezavimo ir tekinimo. Knyga skirta suteikti praktinės žinios ir įgūdžius, reikalingus efektyviam ir saugiam darbui su metalais. Tai puikus leidinys pradedantiesiems metalo apdirbėjams ir patyrusiems amatams, taip pat techninės mokyklos mokiniams ir pedagogams, siekiantiems integruoti praktines pamokas į mokymo procesą.

#RankinisMetaloApdirbimas #MetaloApdirbimas #JZareckas #TechninisVadovėlis #MetaloDirbiniai #AmatininkųMokymas #PraktiniaiĮgūdžiai #VadovėlisMetaloApdirbimui #ValstybinėLeidyklaKaunas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)