Gimtasai Kraštas: Tautotyros Vienkartinis Leidinys, 1943

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
100,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Gimtasai kraštas" yra tautotyros vienkartinis leidinys, kuris buvo išleistas 1943 m., parengtas Šiaulių kraštotyros draugijos ir "Aušros" muziejaus. Redaktorius P. Bugailiškis. Šis leidinys išsamiai tyrinėja ir dokumentuoja Šiaulių regiono kultūrinį ir istorinį paveldą, skirtas tiek mokslininkams, tiek plačiajai visuomenei.

Dalintis

Leidinys "Gimtasai kraštas" buvo sukurtas siekiant išsaugoti ir pristatyti Šiaulių krašto kultūros ir istorijos ypatumus. Redaguotas P. Bugailiškio ir išleistas su 1000 egzempliorių tiražu, šis leidinys yra reikšmingas indėlis į regioninės kraštotyros literatūrą. Knygoje pateikiama gausybė straipsnių, nuotraukų ir dokumentų, kurie atspindi tuo metu gyvavusias tradicijas, istorines asmenybes ir svarbius įvykius. Spausdinta "Raidės" spaustuvėje Kaune, ši knyga yra vertingas šaltinis visiems, besidomintiems Lietuvos kraštotyra ir kultūros istorija.

#GimtasaiKraštas #Tautotyra #1943Leidinys #ŠiauliųKraštotyra #AušrosMuziejus #KultūrosPaveldas #IstorinisDokumentas #PaveldoTyrimai #RegioninėIstorija #LietuviųKultūra

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)