Suktinis: Išsamus Liaudies Šokių Vadovas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
20,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Suktinis" yra Juozo Lingio, vieno iš žymiausių Lietuvos choreografų, sukurta knyga, pateikianti išsamius lietuvių, latvių, estų, rusų ir baltarusių liaudies šokių aprašymus. Knyga skirta ne tik šokių kolektyvų vadovams, bet ir visiems, kurie domisi liaudies šokių tradicijomis ir jų istorija.

Dalintis

"Suktinis", parašytas Juozo Lingio, yra vertingas šaltinis visiems liaudies šokių entuziastams. Knygoje detalizuojama, kaip techniškai atlikti tokias šokio formas kaip "Lenciūgėlis", "Kryputis" ir kitus, aprašant kiekvieno žingsnio atlikimą ir choreografinę struktūrą. Taip pat pristatomi kaimyninių tautų šokiai, suteikiant knygai tarptautinį kontekstą. 1959 m. išleista knyga yra ne tik mokomoji medžiaga, bet ir kultūrinis dokumentas, įamžinantis 1960 m. Dainų šventės programą ir dalyvavimo nurodymus. "Suktinis" yra būtina skaitymo medžiaga visiems, besidomintiems folkloro puoselėjimu ir liaudies šokių praktika.

#JuozasLingys #Suktinis #LiaudiesŠokiai #ŠokioVadovas #KultūrosIstorija #DainųŠventė #Choreografija #Folkloras #LietuviųŠokiai #TarptautiniaiŠokiai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)