Previous
Next

Tarp Scilės ir Charibdės: Lietuvos Kultūros Vertėbių Transformacija Antrojo Pasaulinio Karo Metais

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Raimundas Klimavičius savo veikale "Tarp Scilės ir Charibdės" atskleidžia Lietuvos kultūros vertybių kaitą per sudėtingus Antrojo pasaulinio karo metus. Knygoje analizuojama, kaip ekstremalios istorinės aplinkybės veikė tautos dvasinę raidą ir identitetą.

Dalintis

Raimundo Klimavičiaus "Tarp Scilės ir Charibdės" yra įdomus ir provokuojantis istorinis tyrimas, kuriame nagrinėjama, kaip kultūros vertybės buvo išsaugotos, prisitaikė ir transformavosi per vieną iš sudėtingiausių laikotarpių Lietuvos istorijoje – Antrojo pasaulinio karo metus. Autorius pateikia išsamų ir kritišką vertybių ir ideologijų, kurios formavo tuometinę Lietuvos visuomenę, vertinimą. Knyga svarbi tiems, kurie siekia suprasti, kaip tautos kultūrinė atmintis ir tapatumas buvo išlaikomi, kai šalis buvo įtraukta į didžiulius pasaulinius konfliktus.

#RaimundasKlimavičius #TarpScilėsIrCharibdės #LietuvosIstorija #KultūrosVertės #AntrojoPasaulinioKaro #TautosIdentitetas #KultūrinėAtmintis #IstorinisTyrimas #VisuomenėsRaida #KultūrosTransformacija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)