Previous
Next

Banjano Šešėly: Vadey Ratner Sukurtas Romans Apie Išlikimą ir Viltį

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
4,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Banjano Šešėly" yra Vadey Ratner jausmingas romanas, kuris pasakoja apie išgyvenimą sunkmečio metu ir žmogaus ryžtą neprarasti vilties. Įspūdingas naratyvas atveria skaitytojui įkvepiančią kelionę per iššūkius, išmokstant meilės ir atlaikymo jėgos.

Dalintis

Romane "Banjano Šešėly" Vadey Ratner pasakoja sudėtingą, bet kartu ir įkvepiančią istoriją, kurioje skleidžiasi žmonių gyvenimų atkaklumas ir narsa. Skaitytojas nukeliamas į paslaptingą ir dažnai pavojingą aplinką, kurioje kiekviena veikėjo akimirka ir pasirinkimas turi lemiamą reikšmę jų tolesnei likimo eigai. Ratner meistriškai kuria veikėjus, kuriuos gaubia banjano medžio – gyvybės ir pastovumo simbolio – šešėlis, simbolizuojantis šeimos ryšių ir tradicijų svarbą. Ši knyga yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik literatūrinio nuotykio, bet ir gilesnės žinios apie žmogiškosios dvasios stiprumą ir ištvermę.

#VadeyRatner #BanjanoŠešėly #Romantas #Išlikimas #Viltis #Narsa #GyvybėsSimbolis #ŠeimosRyšiai #Tradicijos #DvasiosStiprumas #LiteratūrinisNuotykis

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)