Previous
Next

Likimas: Dramatiškas Sally Beauman Romano Naratyvas Apie Meilę ir Pasielgimus

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
8,00 €
Su mokesčiais
0/5

Sally Beauman romane "Likimas" įsijaučiame į sudėtingą meilės ir atsitiktinumo siūsą, kuriame vienos asmenybės pasirinkimai atveria visą emocinių pasekmių spektrą. Tai gilus ir provokuojantis kūrinys, tyliai klaustantis, kiek mūsų gyvenimo kelio yra lemta ir kiek – mūsų rankose.

Dalintis

"Likimas" yra intelektualiai stimuliuojantis ir emociškai gilus romanas, kuriame Sally Beauman tyrinėja meilės, lemties ir pasirinkimų temas. Pasakojimas nukelia skaitytoją per laiko ir erdvės lankstus, verčiant susimąstyti apie likimo vaidmenį mūsų asmeninėje istorijoje. Knygos veikėjai yra sukomplikuoti ir įtaigūs, o jų gyvenimai – pilni atsitiktinumų, kurie kartais atrodo lyg neišvengiamas lemties vedami. Beauman rašo su menišku jautrumu ir psichologiniu įžvalgumu, o tai daro "Likimą" įsimintinu skaitymo patyrimu. Šis romanas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gilias charakterių studijas ir psichologinių detektyvų elementus.

#SallyBeauman #Likimas #Drama #MeilėsRomanas #Pasirinkimai #LemtiesTematika #EmocinisPasakojimas #PsichologinisRomanas #CharakteriųStudija #DetektyvoElementai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)