Previous
Next

Proto Aistros: Irving Stone Biografinis Romanas Apie Zigmondą Froidą

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
15,00 €
9,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Proto Aistros" yra Irving Stone detaliai ir gyvai aprašytas biografinis romanas, kuriame atskleidžiama Zigmondo Froido, vieno iš pirmųjų psichoanalizės pradininkų, gyvenimo istorija. Ši knyga suteikia unikalią galimybę pažvelgti į žymaus mokslininko asmenybę, karjerą ir įnašą į psichologijos mokslą.

Dalintis

Irving Stone sukurtas "Proto Aistros" yra įtraukiantis ir nuoseklus pasakojimas apie Zigmondo Froido gyvenimą ir darbą. Knygoje atgyja ne tik Froido asmeniniai iššūkiai ir profesinės pergales, bet ir jo teorijų ir mokslinių atradimų plėtojimas, turėjęs didžiulį poveikį visai psichologijos disciplinai. Stone’o rašymas atveria duris į sudėtingą ir intriguojantį psichoanalizės pasaulį, pateikdamas skaitančiajam ne tik faktus, bet ir emocijas, su kuriais susidūrė ši istorinė asmenybė. Tai nepaprastai vertinga medžiaga tiek psichologijos specialistams, tiek plačiajam skaitytojų ratui, norintiems suprasti, kaip vieno žmogaus idėjos pakeitė pasaulio suvokimą.

#IrvingStone #ProtoAistros #BiografinisRomanas #ZigmondoFroido #Psichoanalizė #PsichologijosIstorija #MoksliniaiAtradimai #AsmenybėsPlėtojimas #PsichologijosMokslas #IstorinėAsmenybė

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)