Previous
Next

"Ko Negalima Sakyti Merginai Bare" - Povilas Šklėrius, Gyvenimiškos Istorijos ir Pokalbiai

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
4,00 €
Su mokesčiais
0/5

Povilo Šklėriaus "Ko Negalima Sakyti Merginai Bare" yra nuotaikinga ir atvira knyga, kurioje autorius dalijasi asmeninėmis patirtimis ir stebėjimais apie socialinius etiketo niuansus bei pokalbius bare. Tai pasakojimas, kuriame humoras ir gyvenimiška išmintis susijungia suteikiant mokomąją prasmę.

Dalintis

"Ko Negalima Sakyti Merginai Bare" yra linksmas ir atviras Povilo Šklėriaus kūrinys, kuris per lengvai atpažįstamas kasdienio gyvenimo epizodus tiria vyrų ir moterų tarpusavio bendravimo subtilumus. Knygoje atsiskleidžia pokalbių baro aplinkoje komizmas ir įvairios klaidingos prielaidos, kurias padarant galima papulti į nemalonią situaciją. Autorius dalijasi savo patarimais ir įžvalgomis, kaip išvengti nesusipratimų ir kaip užmegzti prasmingą ryšį su kitais žmonėmis.

#KoNegalimaSakytiMerginaiBare #PovilasŠklėrius #SocialinisEtiketas #Humoras #GyvenimiškaIšmintis #PokalbiaiBare #TarpusavioBendravimas #VyrųIrMoterųSantykiai #Komizmas #BendravimoSubtilumai #Patarimai #Įžvalgos #KasdienioGyvenimoEpizodai

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)