Previous
Next

Mafijos Eksportas: Kaip Ndrangheta, Cosa Nostra ir 'Ndrangheta Klojasi Kelius Visame Pasaulyje - Francesco Forgione

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Francesco Forgione "Mafijos Eksportas" atveria uždangą apie Italijos mafijos organizacijų - Ndranghetos, Cosa Nostras ir Camorra - globalią veiklą. Ši knyga analizuoja, kaip šios galingos nusikalstamos grupuotės plėtojasi ir įsitvirtina užsienyje, atskleisdama jų metodikas ir poveikį tarptautiniu mastu.

Dalintis

Francesco Forgione "Mafijos Eksportas" yra išsamus tyrimas, nagrinėjantis Italijos mafijos grupuočių - Ndranghetos, Cosa Nostras ir Camorra - išplitimą po visą pasaulį. Autorius, remdamasis gausiais duomenimis ir liudijimais, atskleidžia, kaip šie organizuoti nusikalstamumo tinklai manipuliuoja ekonomika, politika ir visuomene. Forgione išsamiai aprašo mafijos veiklos modelius, pritraukimo ir išlaikymo strategijas bei jų padarytą žalą teisės valstybėms. Knyga suteikia giluminį supratimą apie mafijos įtakos gylį ir jos keliamus iššūkius pasaulio saugumui.

#MafijosEksportas #FrancescoForgione #Ndrangheta #CosaNostra #Camorra #ItalijosMafija #OrganizuotasNusikalstamumas #GlobalusPlėtros #TarptautinisNusikalstamumas #PolitikosManipuliacija #EkonomikosKontrolė #VisuomenėsĮtaka #TeisėsValstybė #PasaulioSaugumas

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)