Previous
Next

Politinių Mintių Enciklopedija - Išsamus Vadovas Politinei Filosofijai

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
5,00 €
Su mokesčiais
0/5

Išnarpliokite politinės minties labirintus su „Politinių Mintių Enciklopedija“. Ši enciklopedija yra nepaprastas intelektualinis turtas, pateikiantis plačią politinės teorijos spektrą - nuo senovės iki šiuolaikinių laikų. Kiekvienas puslapis atveria naujas žinias ir įžvalgas, leidžiantis suprasti politinės minties raidą ir jos įtaką mūsų dabartinei socialinei bei politinei aplinkai.

Dalintis

„Politinių Mintių Enciklopedija“ yra būtinas leidinys kiekvienam, kas siekia išsamiai suprasti politines idėjas ir doktrinas, kurios pavidalavo pasaulio istoriją. Ši enciklopedija, sudaryta pagal politinės minties istoriją, yra vertingas šaltinis, kurį galima naudoti tiek akademinėje aplinkoje, tiek asmeniniam tobulėjimui.

Detaliai aptariant kiekvieną svarbų politinį teoretiką ir jų darbus, knyga suteikia gilų supratimą apie politines sistemas, valdymo struktūras, pilietines teises ir laisves, taip pat ideologijų poveikį visuomenės formavimui. Nuosekli struktūra ir aiškus turinys padeda lengvai rasti informaciją apie konkrečias politines koncepcijas ar filosofus.

Kiekviena tema yra iliustruota atitinkamais istoriniais kontekstais ir analizuojama, atsižvelgiant į jos reikšmę šiuolaikinėje politikoje. „Politinių Mintių Enciklopedija“ ne tik suteikia žinių, bet ir skatina kritiškai mąstyti ir diskutuoti apie politinius procesus ir jų įtaką šiuolaikiniam pasauliui.

Įsigiję šią knygą, turėsite patikimą kompanioną bet kokiai diskusijai ar studijoms apie politiką, įtraukiantis įvairias politines eras ir filosofijas nuo Platono ir Aristotelio iki moderniųjų teorijų ir globalizacijos pasekmių.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)