Previous
Next

"Viskas iš Farso: 100 Patiekalų su Malta Mėsa ir Žuvimi" - Virimo Meistro Knyga

Kategorija Knygos
10,00 €
7,00 €
Su mokesčiais
0/5

Sukurkite kulinarinius šedevrus su „Viskas iš Farso“, virtuvės būtina knyga, siūlančia 100 originalių receptų su malta mėsa ir žuvimi. Ši knyga yra skirta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems virtuvės šefams, norintiems atrasti naujų skonių derinių ir įkvėpimo kasdienių patiekalų gamybai.

Dalintis

„Viskas iš Farso“ yra tikras atradimas malta mėsa ir žuvimi mėgaujantis virėjams. Kiekvienas iš 100 receptų yra atidžiai parinktas ir išbandytas, kad galėtumėte patiekalą pasigaminti be vargo. Knygoje rasite įvairių patiekalų - nuo tradicinių lietuviškų iki egzotiškų ir naujoviškų derinių.

Kiekvienas receptas yra supaprastintas ir pateiktas aiškiais žingsniais, kad gaminti būtų lengva ir malonu. Nuotraukos yra aukštos kokybės ir atspindi tikrus patiekalus, padėdamos vizualiai sekant recepto instrukcijas.

Knyga taip pat siūlo praktiškus patarimus apie ingredientų parinkimą, malimo technikas ir patarimus, kaip išgauti geriausią skonį iš paprastų produktų. Naudodami šią knygą, galėsite eksperimentuoti su skirtingomis mėsos ir žuvies rūšimis, išmoksite pagrindinių ir pažangių virimo principų, o svarbiausia - atraskite malta mėsa ir žuvimi pagrįstų patiekalų magiją.

Nepriklausomai nuo to, ar jūs ruošiate vakarienę šeimai, ar šventinį pietų stalą draugams, „Viskas iš Farso“ padės jums kiekvieną kartą sužibėti. Įkvėpkite savo virtuvę naujais receptais ir skonių deriniais jau šiandien!

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)