Previous
Next

Gulago partizanai - Goda Krukauskienė, Paulius Saudargas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
10,00 €
7,00 €
Su mokesčiais
0/5

Atskleidžiama šokiruojanti ir įkvepianti tikrų įvykių istorija, knygoje "Gulago partizanai" perteikiamas drąsus politinių kalinių, partizanų ir patriotų nepaklusnumas prieš sovietinį režimą ir jų nesunaikinama kova už laisvę šalčiausiose Gulago lagerių platybėse.

Dalintis

"Gulago partizanai" atveria nepažintą istorijos puslapį apie partizaninį pasipriešinimą Gulago koncentracijos stovyklose. Knyga, pagrįsta liudininkų pasakojimais, išsamiai nagrinėja 1953 m. sukilimus, kaip Vorkutos ir Norilsko, kurie įrodė, jog net sunkiausiomis aplinkybėmis laisvės troškimas lieka neįveikiamas. Šis leidinys yra svarbus ir šiandien, padedantis suprasti laisvės ir nepriklausomybės svarbą. Autentiški įvykiai, įtaigūs naratyvai bei istorinis tikslumas, leis skaitytojui pajusti tą laikotarpį ir įvertinti nepalaužiamą žmogaus dvasią.

#GulagoPartizanai #LaisvėsKova #IstorinisPasakojimas #SovietinėsRepresijos #Ištvermė #Nepasidavimas #VorkutaSukilimas #IstoriniaiLeidiniai #PolitiniaiKaliniai #SovietųIstorija #LietuviųIstorija #Patriotizmas #NepriklausomybėsTroškimas #PartizaninėKova 

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)