Previous
Next

Traktoriai - Dainius Šišlavas

Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
20,00 €
15,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Traktoriai" yra Dainiaus Šišlavo, žinomo Lietuvos žemės ūkio specialisto, parašytas leidinys, skirtas žemės ūkio srities darbuotojams, ūkininkams, technikos specialistams ir profesinių žemės ūkio mokyklų bendruomenei. Knyga detaliai aprašo šiuolaikinių traktorių sistemų veikimą ir priežiūrą, o pridedamas skaitmeninis video diskas pasitarnauja kaip vizualinė priemonė, padedanti geriau suprasti knygos turinį.

Dalintis

Dainius Šišlavas, Lietuvos žemės ūkio universiteto lektorius ir daugybės straipsnių autorius, pristato knygą "Traktoriai", kuri yra esminė priemonė visiems, dirbantiems žemės ūkio sektoriuje. Ši knyga yra daugiau nei vadovėlis - tai išsamus šaltinis, padedantis suprasti šiuolaikinių traktorių technologijas ir jų veikimo principus.

Nuo variklio veikimo iki pažangiausių valdymo sistemų, Šišlavas detaliai aprašo kiekvieną traktoriaus aspektą, suteikdamas skaitytojui galimybę giliai nerti į šios srities technologijas. Knyga apima tiek teorinę medžiagą, tiek praktinius patarimus, kurie yra labai vertingi tiek naujokams, tiek patyrusiems žemės ūkio specialistams.

Pridėtas DVD diskas yra puiki papildoma priemonė mokymuisi. Jame pateikti įvairūs paveikslai ir schemos, kurios vizualizuoja knygoje aprašytas sistemas ir padeda geriau suvokti jų veikimą.

Viso to dėka "Traktoriai" yra ne tik knyga - tai visaapimantis žemės ūkio technologijų mokymosi įrankis, kuris yra būtinas kiekvienam, norinčiam suprasti ir taikyti šiuolaikines žemės ūkio technologijas.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)