Previous
Next

Šakalo diena - Frederick Forsyth

SKU 9789986164821 Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
6,00 €
4,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Šakalo diena“ yra Frederick Forsytho trileris, tapęs klasika. Ši knyga sukuria naują perspektyvą, kaip skaitytojai mato slaptųjų tarnybų operacijas, šnipus ir politinius intrigus. Šakalas – kodinis vardas, skiriamas nežinomam snaiperiui, pasamdytam nužudyti Prancūzijos prezidentą Charles de Gaulle. Kūrinys suskirstytas į detaliai aprašytus plano vykdymo etapus ir moksliniu tikslumu atskleidžia neįprastas žvalgybos technikas, taip pat psichologinę ir taktinę kovą tarp Šakalo ir žmonių, kurie stengiasi jį sustabdyti.

Dalintis

Frederick Forsytho „Šakalo diena“ ne tik sužavėjo skaitytojus savo įtampos ir intrigų pilna siužetu, bet ir atidengė žvalgybos pasaulio užkulisius su didžiuliu detalumo ir autentiškumo lygiu. Šis kūrinys giliai analizuoja Šakalo, profesionalaus snaiperio, metodiką ir strategiją, jo pasirengimą, planavimą ir įgyvendinimą žudyti Prancūzijos prezidentą, o kartu ir slaptųjų tarnybų ir policijos pastangas jo sustabdyti.

Knyga puikiai išskleidžia politinės ir žvalgybos atmosferos intensyvumą, sudėtingą ir pavojingą veiksmų seką, kurioje bet kokia klaida gali būti mirtina. Forsytho stilius, grįstas tikrais istoriniais ir techniniais detaliais, ne tik suteikia autentiškumo, bet ir užveda skaitytoją į šią žavingą, mįslingą ir pavojingą pasaulio dalį.

"Šakalo diena" - tai ne tik paprastas trileris, bet ir įvairiausiomis legendomis bei mitais apipintas kūrinys. Forsytho meistriškumas yra gebėjimas sukurti tokį patrauklų ir įtikinamą naratyvą, kad skaitytojas tampa tiesioginis šios istorijos liudytojas, keliauja kartu su Šakalu, ir kiekvienoje puslapyje jaučia tiek patrauklą, tiek pavojingą artėjančios katastrofos jausmą.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)