Previous
Next

Reiki. Senovinis gydymo menas - Harpreet Singh Heera

SKU 9786094600906 Kategorija Knygos Yra sandėlyje 1 Vienetas
8,00 €
7,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Reiki Magija: Senovinis Gydymo Menas Šiuolaikiniam Žmogui“ yra išsami knyga, kuri ne tik moko Reiki pagrindų, bet ir imersyviai nuskęsta į senovinio gydymo meno paslaptis ir filosofiją, kurias atskleidžia Harpreet Singh Heera - šio amžiaus Reiki meistras. Įkvėpta Indiškos Reiki mokyklos principų, knyga tampa nepakeičiamu šaltiniu tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems praktikuotojams.

Dalintis

Harpreet Singh Heera, žinomas Reiki meistras ir gydytojas, dalinasi savo giliomis žiniomis ir patirtimi šiame informacijos pertekliuje knygoje, skirtoje Reiki menui. Tai amžinas gydymo menas, kuris per amžius yra tapęs ne tik gydymo, bet ir dvasinio tobulėjimo šaltiniu.

„Reiki Magija“ yra sukompiliuota iš ilgamečių praktikos ir autoriaus asmeninės patirties, glaudžiai susijusios su Indiškos Reiki mokyklos mokymais. Heera ne tik atskleidžia Reiki principus, bet ir suteikia giluminių žinių apie jogą, ajurvedą ir čakrų sistemą, praturtintą savo pažinimais tradicinėje medicinoje.

Knyga yra sudaryta taip, kad būtų naudinga platiam skaitytojų ratui. Pradedantieji rasi detalius ir aiškiai išdėstytus Reiki sistemos pagrindus, o pažengusiems praktikuotojams bus atskleista galybė subtilybių, kaip dirbti su Reiki energija.

Harpreet Singh Heera, būdamas 36 Reiki krypčių meistras, ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas, suteikia unikalią perspektyvą, peržvelgiant senovinio gydymo meno integraciją į šiuolaikinį gyvenimą. Knyga yra grindžiama autoriaus asmenine patirtimi, kuri buvo įgyta per dešimtmečius, praleistus mokydamas, gydant ir dalinantis savo žiniomis per visą pasaulį.

„Reiki Magija“ yra daugiau nei mokomasis vadovas; tai dvasinė kelionė, kurią skaitytojas patiria kartu su autoriaus gyvenimo istorija, jo iššūkiais ir atradimais. Tai leidinys, kuriame senovinis gydymo menas susipina su šiuolaikiniais iššūkiais ir dvasiniais ieškojimais, suteikdamas žinių, kurios transformuos kiekvieno skaitytojo gyvenimą.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)