Previous
Next

Kūno Kalba - Allan Pease

Kategorija Knygos
6,00 €
4,00 €
Su mokesčiais
0/5

"Allan Pease – "Kūno Kalba" yra nepakeičiamas praktinis vadovas, kuris atveria duris į neverbalinės komunikacijos paslaptis. Ši knyga yra skirta kiekvienam, norinčiam išmokti atpažinti bei suprasti kūno kalbą, leidžianti atskleisti tai, ką žodžiai dažnai slepia.

Dalintis

"Allan Pease knyga "Kūno Kalba" suteikia galimybę įgyti retą įgūdį – skaityti kitų mintis, remiantis jų gestais. Knygoje pateikiami įrodymais pagrįsti tyrimai ir aiškios instrukcijos, kaip atpažinti ir interpretuoti neverbalinius signalus darbe, asmeniniame gyvenime ar socialinėse situacijose. Šis vadovas – tai būtinas įrankis visiems, siekiantiems pagerinti savo komunikacijos įgūdžius, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir sėkmingai taikyti žinias praktikoje. "Kūno Kalba" atskleidžia subtilesnes bendravimo niuanses, padeda geriau suprasti bendraamžius, draugus, šeimos narius ir verslo partnerius. Tai patraukli knyga, kuri taps ilgalaikiu pagalbininku tobulinant asmeninius ir profesinius santykius.

#KūnoKalba #AllanPease #NeverbalinėKomunikacija #GestųKalba #AsmeninėPlėtra #KomunikacijosĮgūdžiai #SocialiniaiSignalai #PasitikėjimasSavimi #BendravimoMenas #PsichologijosKnyga #PraktinisVadovas #SėkmingaKomunikacija #MintiesSkaitymas #Tyrimai #Interpretacija

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)