Previous
Next

Alfonsas Keturka - SPALVA LIETUVIŲ LIAUDIES BALDŲ PUOŠYBOJE

SKU #Alfonsas Keturka SPALVA LIETUVIŲ LIAUDIES BALDŲ PUOŠYBOJE Kategorija Knygos
20,00 €
15,00 €
Su mokesčiais
0/5

„Spalva lietuvių liaudies baldų puošyboje“ yra Alfonsas Keturkos tyrinėjimas, kuris vesta skaitytoją į spalvingą ir detalų lietuvių liaudies meno ir amato pasaulį. Knygoje analizuojami tradiciniai baldai, toki kaip skrynios, kuparai, ir spintos, ir jų dekoravimo būdai. Keturka ne tik atidžiai tyrinėja ir aprašo spalvų naudojimą ir simboliką, bet ir pateikia gausybę nuotraukų, iliustracijų ir pavyzdžių.

Dalintis

Alfonsas Keturka mūsų akis atveria į prabangų ir spalvingą lietuvių liaudies meno pasaulį savo knygoje „Spalva lietuvių liaudies baldų puošyboje“. Knyga detaliai ir su aistra analizuoja tradicinius lietuvių baldus, akcentuodama spalvų ir ornamentų įvairovę, jų prasmę ir estetinę vertę. Skrynios, kuparai, ir spintos tampa gyvomis dėka autoriaus detalių aprašymų, kurie mums perteikia ne tik vizualinį meną, bet ir lietuvių kultūros, tapatybės ir tradicijų gilumą.

Keturka, kaip meistras ir tyrinėtojas, atidžiai nagrinėja baldų spalvų pasirinkimą, jų kombinacijas, ornamentiką ir simboliką. Knyga yra ne tik vizualiai turtinga dėka įtrauktų nuotraukų ir iliustracijų, bet ir kupina analitinių aprašymų ir aiškinimų apie spalvų ir formų reikšmę liaudies kultūroje.

Skaitytojai patiria kelionę per laiką ir erdvę, mokosi apie lietuvių amatininkų meistriškumą, kūrybingumą ir estetinį jautrumą. „Spalva lietuvių liaudies baldų puošyboje“ yra ne tik istorinis ir kultūrinis tyrinėjimas, bet ir meno kūrinys pats savaime, atspindintis lietuvių liaudies dvasią ir gyvybingumą per spalvų prizmę.

Skruzdeliukas.lt prekių siuntimo sąlygos 

Prekės yra siunčiamos į betkurį pasirinktą Lietuvos Omnivos paštomatą. 

Prekės dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 dienas po gauto apmokėjimo. 

Pristatymo kaina Lietuvoje į Omnivos paštomatus - 3 eurai.  Krepšeliui už 30 eurų ir daugiau - pristatymas nemokamas. 

Galimas siuntimas į užsienį, siuntimo kaina skaičiuojama atskirai atsižvelgiant į siunčiamą šalį ir prekę (dydį, kiekį)